online imalat pazaryeri
en uygun imalatçıyı kolay ve hızlı bulun
         
 Teklif Ver (imalatçı firma olarak ücretli üyelik):

İmalatçı firma olarak e-imalat.com üyesi olun;
Potansiyel müşterilerinizle gecikmeden irtibata geçin,
Teklifinizi aracısız verin,
Yeni iş fırsatları yakalayın,
Yeni müşteriler kazanın...

  • e-imalat.com için imalatçı firma olarak ücretli üye olduğunuzda tüm yeni talepler, açık irtibat bilgileriyle birlikte, 12 ay boyunca, gecikmeden direkt e-posta adresinize gönderilir.
  • Ücretli üyeliğinizin başlamasıyla birlikte, son 4 ayda yayınlanmış olan önceki taleplere ait açık irtibat bilgileri de Excel tablo halinde size gönderilir.

Ücretli üyelik avantajları:

  • Ücretli üyelik sayesinde, onlarca yeni potansiyel müşteriye ait çok değerli irtibat bilgileri elde edecek ve müşteri veritabanınızı daha da geliştireceksiniz.
  • Ücretli üyeliğiniz sayesinde alıcı bir firmaya ait sadece bir talebi bile başarıyla karşılamanız, pazarlama için yapmış olduğunuz bu yatırımı (üyelik ücretini) size fazlasıyla geri ödeyecektir...
  • Ücretli üyeliğinizle birlikte firmanız, üye firmalar sayfasında da yer alacak ve bu, sektörel tanıtımınıza ve yeni müşteriler bulmanıza ek bir katkı sağlayacaktır.

Üyelik başvuru formu

12 aylık üyelik ücreti (son 4 aylık talep arşivi dahil): 395TL
 
Not: Ücretsiz olarak e-imalat.com yedek üyesi de olabilir, yeni gelişmeleri ve fırsatları takip edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayınız

 

Daha fazla bilgi ve yardım için:
e-imalat@TurkCADCAM.net

 
         
e-imalat.com > online imalat pazaryeri