Ana sayfa
         
     
 TurkCADCAM.net Dergisi >
TurkCADCAM.net Dergisi:

ilk sayı5 yıldır faaliyete olan TurkCADCAM E-Posta Grubu ve TurkCADCAM.net Portalı'nın devamı olarak 2006 yılında yayın hayatına başlayan TurkCADCAM.net Dergisi, ürün geliştirme odaklı zengin ve orijinal içeriği ile okurunun büyük beğenisini kazanmıştır. Okur görüşleri sayfasındaki yorumlar, henüz ilk sayısıyla birlikte TurkCADCAM.net Dergisi'nin sektörde önemli bir boşluğu doldurduğunu göstermektedir.

TurkCADCAM.net Dergisi aşağıdaki konuları kapsamaktadır;

Yeni ürün tasarım ve geliştirme; Ür-Ge, patent ve fikri mülkiyet, Ar-Ge, endüstri ürünleri tasarımı, 3D tarama - 3D sayısallaştırma - tersine mühendislik, bilgisayar destekli tasarım, imalat ve mühendislik (CAD/CAM/CAE), ürün yaşamçevrimi yönetimi (PLM), hızlı prototip ve kalıp imalatı (RP&RT), CNC tezgahlarla bilgisayar destekli parça işleme, modern imalat teknolojileri, yeni malzemeler ve tasarım uygulamaları...

Not: Yeterli abonelik, reklam veya sponsorluk desteği bulunamadığı için TurkCADCAM.net Dergisi basım ve yayınına süresiz ara verilmiştir (detaylı açıklama grubumuzda yayınlanmıştır).
Dergi içeriği
bundan sonra portalımızdan yayınlanacaktır.

         
     
TurkCADCAM.net > Türkiye'nin yeni ürün tasarım, geliştirme, CAD/CAM/CAE, CNC, kalıp ve imalat teknolojileri portalı
***** Sektörün profesyonel bilgi ve işbirliği platformu *****
© 2002-2020  Sinerji Yayıncılık, Tanıtım ve Danışmanlık Hizmetleri
Bu portaldaki içerik, ancak kaynak belirtilmesi ve izin alınması şartıyla yayınlanabilir.