online imalat pazaryeri
en uygun imalatçıyı kolay ve hızlı bulun
         
  Hakkımızda:

e-imalat.com, 2001 yılından bu yana faaliyet gösteren TurkCADCAM.net Portalı'nın Türk imalat sektörüne sunduğu hizmetlerin bir devamı olarak kurulmuştur; Mayıs 2006 itibariyle TurkCADCAM.net Portalı bünyesinde faaliyete başlayan "Ticari Talepler" bölümü, bir yıl içinde, tasarım ve imalat konusunda hizmet ve ürün talep edenlerle, bu talepleri karşılayabilecek seçkin imalatçı firmaları buluşturan, Türkiye'nin ilk ve tek aktif online imalat pazaryeri konumuna ulaşmıştır.

Bu gelişmelere bağlı olarak, sektörün ihtiyaçlarını daha iyi ve etkili şekilde karşılayabilmek amacıyla, "TurkCADCAM Ticari Talepler Uygulaması" Haziran 2007'den itibaren kendine özel bir alan adıyla, e-imalat.com adresinden yayına başlamıştır.

Türkiye'de imalat yaptırmayı hedefleyen yurt dışındaki alıcı firmalardan daha çok talep toplamak için, Ağustos 2007'den itibaren, MfgTR (Marketplace for Manufacturing in Turkey) adresinden İngilizce sayfalarımız da yayına başlamıştır.

e-imalat.com hizmetlerinden faydalananların bir kısmına ait Memnuniyet mesajları, sistemin başarısını göstermektedir.

e-imalat.com hizmetlerini sanayicimizin ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirerek, kalıpçılık ve fason imalat sektörünün büyümesine ve verimliliğin artmasına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz...


Saygılarımızla

e-imalat.com
online imalat pazaryeri

e-imalat@TurkCADCAM.net

 

         
e-imalat.com > online imalat pazaryeri