online imalat pazaryeri
en uygun imalatçıyı kolay ve hızlı bulun
         
 Memnuniyet mesajları:

 e-imalat.com sayesinde;

Hem özel imalata ihtiyacı olanlar memnun oluyor...
(kolaylıkla, kısa sürede, birçok imalatçıdan fiyat teklifi aldıkları için)
Hem de imalatçılar memnun oluyor...
(yeni iş fırsatları yakaladıkları ve yeni müşteriler kazandıkları için)

Ocak 2019

İmalat talebimiz için 7 teklif aldık ve bir firma ile mutabık kaldık, diğer 6 firmaya teşekkür yazımızı gönderdik. e-imalat.com ile hızlı çözümlere aracılık ettiğiniz için sizlere de teşekkür ederiz...

Engin Baysarı
Genel Müdür

Baysan Makine
Manisa
www.baysanmakine.com

Aralık 2016

Plastik enjeksiyon kalıp talebimiz için kısa sürede 5 firmadan uygun teklifler geldi ve e-imalat.com'dan çok memnun kaldık.

Aydın Çörekci
Ar-Ge Ürün Tasarım Sorumlusu

Gökler Group - NITROCARE
Sivas
www.nitrocare.com.tr

Aralık 2016

Sitenizde talaşlı imalat talebimiz yayınlandıktan sonra çok sayıda teklif aldık. Açıkçası bu tip ufak işleri yaptırmak bizim için hep sıkıntı olmuştur. Oysa bir gün içinde 10 kadar teklif aldık ve teklifler oldukça uygun fiyatlardan geldi. Bu hizmetiniz için size teşekkür ederim. Bundan sonraki işlerimizde sisteminizi kullanmaya devam edeceğimizi düşünüyoruz.

İlker Özcan

Ti Mühendislik Ltd. Şti.
Ankara - Eskişehir

www.timuhendislik.com

Haziran 2016

Fason talaşlı imalat talebimizle ilgili yaklaşık 20 firma bizimle irtibat kurdu, uygun teklifler aldık, yeni tedarikçiler edindik.

Hizmetinizden çok memnunuz; sayenizde Türkiye'nin her yanından konuyla ilgili firmalara ulaşabiliyoruz.

Hakan Karanık
Makine Mühendisi
Proje ve Satış Koordinatörü

Nursan Metal Yatırım San. Tic. Ltd. Şti.
Adapazarı Sakarya
www.nursanmetal.com.tr

Haziran 2016

Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Bu kadarını beklemiyordum. CNC torna ve lazer kesim işlerimiz için sayenizde 10-12 imalatçı firmadan teklif aldım ve sonuçta hangi firmalarla çalışabileceğimi belirlemiş oldum.


Tuncay Dilek

Villand Turkey
Antalya
www.villandturkey.com

Mayıs 2016

Talaşlı imalat konusunda hizmet vermek üzere ücretli şekilde yıllık üyesi olduğumuz e-imalat.com sitesinin çok büyük faydalarını gördük. Yerli/yabancı değerli sanayici firma yetkilileri ile bire bir tanıştık, iş talepleri aldık ve iş teklifileri verdik, inanın çok memnun kaldık. e-imalat.com sitesinin verdiği hizmetlerde emeği geçenlere teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Ekrem Korkmaz

Serhat Torna Metal San. Tic Ltd. Şti.
İstanbul
www.serhatotomat.com

Mart 2016

Talaşlı imalat talebimiz için yaklaşık 10 firmadan teklif aldım. Çok memnun kaldım; gerçekten hiç ummadığım hızda uygun tedarikçiye işi verdim. Çok güzel bir hizmet veriyorsunuz. Umarım daha da yaygınlaşır.

Ceyhan Özsarı

Cens Mobilya
İstanbul
www.depremmobilya.com

Ocak 2016

Sanayide elde teknik resimle gezmek o kadar kötü ve ciddiyetsiz bir durum ki, telefonla arayan firmaları görünce inanamadım. Talaşlı imalat talebimiz üzerine 10 firma bizimle iletişime geçti. Bu firmalardan dördü teklif verdi. Son teklif, üretim hedefimize ve piyasa fiyatlarına kıyasla çok uygundu. Uygun fiyat veren firma ile anlaştık. Bundan sonraki parça siparişleri için de sizinle çalışmak isteriz. Sitenizde emeği geçen herkese çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Ahmet Kocabaş
Üretim Sorumlusu

Ayrık Makina
Denizli

Ekim 2015

Sac profil büküm talebimiz için 10 firma aradı... Piyasa şartlarına göre iyi denecek fiyatlar aldık. e-imalat.com'dan çok memnun kaldım. Teklif çeşitliliği ve imalatçı firmalara ulaşma hızı mükemmel. İlan verdikten sonra sizin geri dönüşleriniz ve hızınız da çok iyi.

Ahmet Yazıcı
Ar-Ge Sorumlusu

Metaş Group
Antalya
www.metasgroup.com.tr

Eylül 2015

Kalıp parçalarımızın fason imalat projemizle 10 kadar firma ilgilendi, 3 firmadan teklif aldım. Asya Kalıp CNC firması ile anlaştık; zamanında ve kaliteli teslimat yaptılar. Bu, sitenizi ikinci kullanışımdı, kesinlikle memnun kaldım. İlginize teşekkürler.

Halil İbrahim Aydın

Pars Mekanik
Topkapı İstanbul

Eylül 2015

Talaşlı imalat talebim için yaklaşık 10 tane firma benimle irtibata geçti, sonuçta uygun bir teklif aldım. Sitenizden memnun kaldım.

Yusuf Uğurluoğlu
CNC Programcısı

Moldeks Kalıp
Topçular İstanbul


Ağustos 2015

Talaşlı imalat talebimiz için 10 firma bizimle irtibata geçti. En uygun teklif veren 3 firma ile anlaşmaya vardık. Teklif bolluğu ve yeni firmalarla tanışmak için iyi oldu. e-imalat.com zaten daha önce de bildiğimiz ve faydalandığımız bir sistem.

İ. Çağrı Özpideciler
İş Geliştirme Yöneticisi

www.firdavat.com
İstanbul

Temmuz 2015

Talaşlı imalat talebim için aynı gün 4 firma teklifte bulundu, ilerleyen günlerde yine irtibata geçenler oldu. Gayet uygun fiyatlar aldım. Fason CNC işçiliği yapan firmalar teklif verdiler. Şehir dışından fiyat verenler de oldu. Hizmet gayet güzeldi, en azından elimde data, firma firma gezmedim.

İleride sitenizden tekrar faydalanmayı düşünüyorum. Şu anda güncel 4 projem için de e-imalat.com aracılığı ile tanıdığım bir firmayla anlaştım.

Halil İbrahim Aydın

Pars Mekanik & Makine
İstanbul


Nisan 2015

Talaşlı imalat konusundaki talebimize kısa sürede 8 firmadan geri dönüş geldi ve tekliflerin biri bizim için uygundu. e-imalat.com çok iyi bir uygulama olmuş, çok memnun kaldık.

Esra Pınar Yusuf
Makine Yük. Müh.

Şan Akademi Mühendislik Eğt. ve Dan. Hizm.
İstanbul
www.sanakademi.com

Şubat 2014

Talaşlı imalat ve sac büküm işlerimizle ilgili talebimiz için 5-6 firmadan teklif aldık, bunlardan biri bizim için uygundu. İleride de imalat ihtiyaçlarımızı e-imalat.com yardımıyla karşılamayı düşünüyoruz.

Abdullah Demirörs
Elektronik ve Haberleşme Müh.

Farmasina Tıbbi ve Kimyevi Ürünler San. Tic. Ltd. Şti.
İstanbul
www.farmasina.com

Ocak 2014

Çok iyi bir site yapılmış, emeği geçenlere teşekkür ederim. İmalatımız ile ilgili, sayenizde yaklaşık 9-10 firma bizimle iletişime geçti. Tüm firmalar da yakından ilgilendi ve proforma teklif gönderdi. Uygun fiyat veren firmalar da var... Bundan sonraki imalatlarımızda kesinlikle sitenizi kullanacağız. Hizmetinizden de memnun kaldım. Sayenizde, kısa sürede birçok firma iletişime geçti.

Zafer Özkan
Kazan Bakım / Makine Mühendisi

Afşin Elbistan B Termik Santrali İşletme Müdürlüğü
Kahramanmaraş

Aralık 2013

Talaşlı imalat talebimize 6-7 firmadan geri gönüş ve teklif aldık. Tüm firmalar yeterli ilgiyi gösterdiler. Sonunda en uygun teklifi veren bir firmaya işi verdik. e-imalat.com platformunun sunduğu servisten memnun kaldık, bundan sonra da taleplerimizi e-imalat.com üzerinden yayınlamayı düşünüyoruz.

Ersen Serin

İstanbul

Eylül 2013

Talaşlı imalat talebimize kısa sürede 8 firmadan teklif aldık. En uygun teklifi veren firmanın numunesini de onayladık ve seri imalatımız başladı. 2008 yılından bu yana 4-5 defa e-imalat.com üzerinden imalat işlerimizi yaptırdık ve hep memnun kaldık. Bundan sonrası için de e-imalat.com üzerinden imalatçı firma arayışımızı devam ettirmeyi düşünüyoruz.

Özgür Özcan

Ara Mimarlık
Ümraniye İstanbul
www.aramimarlik.com.tr

Şubat 2013

Talaşlı imalat talebimizle ilgili 7-8 firma bize teklif verdi ve bunlardan bizi bizim için uygundu. Sonraki taleplerimizi de e-imalat.com üzerinden yayınlamayı düşünüyoruz.

Okan Bıyık

Kontek Müh. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul
www.kontek.com.tr

Ocak 2013

Talaşlı imalat talebimizle ilgilenen herkese teşekkür ederim. Bir firma ile üretim için anlaşmış bulunmaktayız. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Fatih Doğan

Armsan Silah San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul
www.armsan.com

Kasım 2012

Talaşlı imalat talebimizle ilgili olarak 10'a yakın firmadan geri dönüş aldık. Bir kısmı oldukça olumlu geri dönüşlerdi. Umarız ki imalat süreci de fiyatlandırma süreci gibi sorunsuz ve sıkıntısız geçer. İleride bir kaç farklı parça için daha talep yollamayı düşünüyorum. Verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim.

Mehmet Gürzoğlu

Telbant San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul
www.telbantkonveyor.com.tr

Ekim 2012

Makine kasası ile ilgili fason talaşlı imalat talebimiz konusunda e-imalat.com çok faydalı oldu; Kısa sürede üç imalatçı üye firma geri dönüş yaptı ve biri ile anlaşma yaptık.

Mehmet Güneşdoğdu

Güneş Tasarım
İstanbul

Ağustos 2012

4 yıldır sürekli takip ettiğim ve her zaman güvenimi kazanan sorumluluk sahibi mükemmel bir siteniz var. Bu siteyi diğer sitelerden ayıran en önemli özelliklerden biri güvenilirlik. İşimizi geliştirmeye faydası olacağına inanarak biz de e-imalat.com üyesi olmaya karar verdik. Bu kadar kullanışlı bir siteyi hizmete geçirdiğinizden dolayı sizlere teşekkür ederim.

Barış Çavdar
Makine Müh.

Ekol Makina
Kocaeli

www.ekolmakina.com.tr

Ağustos 2012

Siteniz ile ilgili sizi tebrik etmek istiyorum; Üretici ile müşteriyi bir araya getiren mükemmel içerikli bir site hazırlamışsınız. Tedarikçi firma olarak üye olur olmaz faydasını görmeye başladık...

Mustafa Tokhan
Genel Md.

Voyel Kalıp Makina Elektrik Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul
www.voyel.com.tr

Temmuz 2012

Bu site gerçekten mükemmel; Talaşlı imalat talebimiz için bizimle yaklaşık 1 haftada 8 firma iletişime geçti ve en iyi fiyat arayışımız hemen sonuçlandı. Hizmetinizi ve başarınızı tebrik ediyoruz. Bundan sonra da yeni imalat araştırma ve tekliflerimizi inşallah sizin aracılığınızla yapmaya çalışacağız...

Ahmet Kavalcı

Altıgen Promosyon Aksesuar Ajans
Konya

Temmuz 2012

Gerçekten oldukça faydalı bir site yapmışsınız. Öncelikle bunun için teşekkür ederim.

Sitenize vermiş olduğumuz CNC torna ile imalat talebimiz neticesinde oldukça uygun teklifler aldık. Bu teklifler doğrultusunda teklif veren firmalardan birini uygun bulduk.

Sezai Safi
Planlama ve Kalite Yönetim Sorumlusu

Euro Plast Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul
www.europlast.com.tr

Mayıs 2012

Talaşlı imalat talebimizle ilgili olarak 7-8 firma bizimle temas kurdu. Aralarından çalışabileceğimiz İstanbul firmaları tesbit edebildik. e-imalat.com bizim için faydalı oldu. İlerde yine sisteminizi kullanmayı düşünüyoruz.

A. Doğan Atakul

ATK Dış Ticaret Ltd.
İstanbul

Şubat 2012

Plastik enjeksiyon kalıp imalatı ve ürün baskısıyla ilgili talebimiz için e-imalat.com sayesinde kısa sürede uygun bir firma bulduk.

Sitenizin sunduğu hizmetlerden son derece memnunum, satınalma faaliyetlerine son derece kolaylık getiren bu sisteminizden dolayı sizleri kutlamak isterim. İleride yine bu şekilde teklif almayı düşünüyorum.

Kamil Araç

MET OTO Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul
www.metoto.com

Ocak 2012

Uygulamanızdan son derece memnun olduğumu belirtmek isterim. Fason imalat talebimle ilgili olarak 5 firma irtibata geçti. Bir firmadan uygun teklif aldım.

İleride yine bu şekilde teklif almayı düşünüyorum.

Nuri Erginer

Gnexlab
Ankara
www.gnexlab.com

Ocak 2012

Tedarikçi üye olarak e-imalat.com üzerinden yeni müşteri adaylarına zaten teklifler veriyorduk ama daha önce hiç e-imalat.com ortamında tedarikçi aramamıştık... İlk talaşlı imalat talebimizle ilgili yaklaşık 10 firma bizimle irtibata geçti. Teklifler, gayet hızlı olarak, 1-2 gün içinde bize geldi. Tekliflerin biri bizim için uygundu. Çok hızlı ve kolay olduğu için ileride tekrar taleplerimizi e-imalat.com üzerinden yayınlamayı tercih edeceğiz.

Teşekkürler; e-imalat.com, hem imalatçılar için hem de tedarikçiler için çok faydalı bir uygulama...

Mustafa Özkaymak

Özgün Kaymas Makine Ltd. Şti.
Niğde
www.ozgunmakine.com

Aralık 2011

Bazı makine parçalarının talaşlı imalat talebimize karşılık olarak e-imalat.com üzerinden 3 firma bizimle irtibata geçti ve birine siparişimizi verdik.

e-imalat.com hizmetlerinden çok memnun kaldık. İleride taleplerimizi e-imalat.com üzerinden tekrar yayınlamayı kesinlikle düşünüyoruz.

Mutlu Meydan
Makina Müh.

Ünallar Metal
Ankara
www.unallarmetal.com

Ekim 2010

Biz yurtdışındaki müşterilerimiz için çalışan ve zamanı çok az olan bir firmayız. e-imalat.com üzerinden çalışmaya başlamadan önce firmalardan teklif alabilmek için tek tek imalatçı firmaları arayıp bulmak zorunda kalıyorduk. Bu da bizim için aşırı bir zaman kaybı demekti. Yani teklifleri zamanında alıp zamanında iletemiyor ve de işimizi yapamıyorduk...

Ne zaman ki e-imalat.com ile tanıştık, bu sefer imalatçı firmalar bizi aramaya başladı; Zaman kaybımız yok denecek kadar azaldı. e-imalat.com, sizin için sizin yerinize araştırma yapıp çalışacak internet sitesinden daha fazlası demek.

e-imalat.com sitesine teşekkürlerimi bir borç bilirim. Daha güzel günlerde daha güzel işler yapmak dileğiyle...

Hakan Özan

Yedi Metalurji
İstanbul
www.yedimetalurji.com

Temmuz 2009

e-imalat.com sayesinde talaşlı imalat konusundaki bir talebimiz için 2 gün içinde 9 adet teklif aldık. Sitenizin sade ve anlaşılır olması işleri daha da hızlandırıyor.

Gelen teklifler içinde makul fiyat ve şartları olan bir firma ile ön görüşme yaparak tedarikçi arayışımızı sonuçlandırdık. Diğer 8 firmayı da yazı yazarak bilgilendirdik.

Ana sanayici ile yan sanayiciyi buluşturmak ehemmiyet, titizlik ve güven gerektirir; Siz bunu sağlamışsınız; Bugüne kadar Ticaret Odası'nın veya Mühendisler Odası'nın yapmadığını siz yapmışsınız... Memleketimizin yararı için bizler gibi vagonların lokomotiflere kelepçelenerek yola devam etmesi gerekir.

Bu kriz zamanında krizi aşmanın tek yolunun daha kaliteliyi daha ucuza imal etmekten geçtiğini bilmek ve uygulamak şarttır. Bu yüzden emeği geçen tüm TurkCADCAM çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Yeni talepler ve tekliflerde buluşmak dileği ile...

Engin Baysarı
Genel Müdür

Baysan Makine
Manisa
www.baysanmakine.com

Haziran 2009

e-imalat.com sayesinde metal enjeksiyon kalıbı imalatı ve parça baskısı ile ilgili bir talebimize kısa sürede 10 kalıpçı firmadan teklif aldık. Talebimizle yakından ilgilenen ve teklif veren tüm üyelerinize bu vesileyle teşekkür etmek isterim.

Sonuçta kısa sürede uygun bir kalıpçı firma ile anlaştık. İleride de benzer taleplerimizi e-imalat.com yardımıyla karşılamayı tercih edeceğiz...

Mehmet Öztürk

MetalArt Kalıp ve İmalat San.
İstanbul
www.metalartgrup.com

Mart 2009

Yeni bir ürün geliştirme projemizle ilgili tasarım ve imalat desteği konusunda yayınladığımız talep ile ilgili olarak 10'a yakın firma ile görüştüm. Talebimiz akşama doğru yayınlanmasına rağmen aynı gün içinde bir kaç tedarikçi ile görüştük.

e-imalat.com sayesinde bir kaç gün içinde tam istediğimiz gibi bir tedarikçi ile çalışarak projemizdeki açığı kapattık. Bu vesileyle, e-imalat.com üyelerinden Orset Kalıp'a ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bundan sonraki ticari talepler için de faydalanacağımız ilk yer e-imalat.com olacaktır. Bu ortamı sağlayanlara ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Salih Üyel
Ar-Ge Sorumlusu

Kağan Döküm ve Model San. Tic. Ltd. Şti.
Konya
www.kagancasting.com

Mart 2009

Bir firmada kalite, termin ve maliyetler çok önemlidir ve biz de bunlara çok önem veriyoruz. Bir talaşlı imalat işimiz için e-imalat.com üzerinden yayınladığımız talep üzerine kısa zamanda çok güzel teklifler geldi. Zamanın kısıtlı olması ve parçanın adetli oluşu, termin belirlerken bizi biraz tedirgin etmişti; e-imalat.com bütün bunların çözümü oldu ve firma olarak çok faydalandık.

e-imalat.com, çok güzel ve yararlı bir uygulama, ileride de taleplerimizi burada yayınlayıp, uygun tedarikçiler ve çözümler bulacağımıza inanıyorum.

Ünal Aktaş
Üretim Müdürü

Asil Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.
Bursa
www.asilaks.com.tr

Şubat 2009

Böyle faydalı bir site için emeği geçenlere çok teşekkür etmek isterim. Firmalara ulaşıp teklif toplamak için fuar gezmek ya da google da saatler geçirmek yerine e-imalat.com üzerinden imalatçı firmalara çok rahat ve hızlı ulaşabiliyoruz. Fason parça imalat ihtiyacımız için ilk defa denediğim ilan verme işlemini bundan sonra da devam ettireceğim...

Bora Soyal

E+M Elektrik Sistem Hiz. Ltd. Şti.
İstanbul
www.em.com.tr

Aralık 2008

e-imalat.com üzerinden yayınladığımız talaşlı imalat talebimize 24 saat içerisinde ihtiyaç duyulan sayıda teklif aldık. Talebimizin amaca yönelik düzenlenmesi ile yanlış anlaşılmalar ortadan kalktı ve direkt iş talebimizi gerçekleştirebilecek firmalar ile iletişime geçtik.

Yayınladığımız talep, tedarikçilerle hızlı iletişimi mümkün kılarak zaman tasarrufu sağladı. Bu sebeple, sonraki tedarikçi ihtiyaçlarımız için de e-imalat.com'un imkanlarından faydalanmayı düşünüyoruz.

Büşra Servet Akdoğan
Mühendis

Genetlab Bilgi Teknolojileri A.Ş.
İstanbul
www.genetlab.com

Kasım 2008

Hizmetlerinizden çok memnun kaldık; Bizi konuyla ilgili 5-6 yerden aradılar, teklifler geçtiler, çok iyi oldu. Genelde konuyla ilgilenen firmalar bize döndü, yani polyamid kestamit benzeri malzemelerden üretim yapan firmalar...

Eskiden sanayi sitesi sanayi sitesi gezilirdi, herhangi bir iş yaptırtmak için ya da bir iş yeri bulmak için... Sonra internet yoluyla tarama yaparak (bilindik yöntem)...

Fakat bu yöntem, yani e-imalat.com sitesi aracılığı ile tam bir müzayede gibi oluyor, bu da çok güzel bir yöntem, direkt imalatçıyla ya da tedarikçiyle yüz yüzesiniz.

Akıl edenlerden aklına sağlık. Teşekkür ederiz.

Yakup Yağlı
Ar-Ge / Mekanik Tasarım

Audio Elektronik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Ümraniye İstanbul
www.audio.com.tr

Kasım 2008

Acil bir projemiz kapsamında plastik enjeksiyon kalıpları imal ederek parça baskısı yapacak bir firma arıyorduk. e-imalat.com üzerinde talebimiz yayınlandıktan 2 saat sonra imalatçı firmalar bizi aramaya başladı. 10 firmadan gerçekten ciddi bir şekilde çalışılmış teklifler geldi. Bizzat gelerek karşılıklı görüşenler bile oldu...

Bu kadar kısa sürede bu kadar profesyonel firmaların gösterdiği ilgiye hayran kaldım. e-imalat.com'u, sunduğu bu hizmetler için tebrik ve takdir ediyorum.

Talep yayınlamamızdan bir süre sonra geri besleme amacıyla, e-imalat.com'dan ne derece faydalanabildiğimi, istek ve görüşlerimi soran bir e-posta aldım ve bunu da ayrıca takdirle karşıladım; Sadece bir web sitesi kurup talep yayınlamaktan öte, e-imalat.com'un arkasında müşteri tatminini hedef alan kurumsal bir yapı olduğunu anladım.

Tanıdığım tüm kişi ve kurumlara e-imalat.com'u tanıtmayı kendime borç biliyorum.

Özgür Aslan
Genel Müdür

Dissan Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.
Sultangazi İstanbul
www.dissanltd.com

Kasım 2008

Bir tesis için makine ve muhtelif parçaların imalatını kapsayan talebimizle ilgili olarak 7 firma bizimle irtibata geçti, makul tekliflerle karşılaştık. İki firma ile sonuç verici temaslarda bulunduk.

e-imalat.com'un bize sunduğu bu tedarikçi firma bulma hizmetlerinden çok memnun kaldık. İleride de taleplerimizi e-imalat.com üzerinden yayınlamayı planlıyoruz...

Tahsin Açılan

Phoenix Danışmanlık
İstanbul
www.phoenix-consulting.info

Ekim 2008

Bir projemiz kapsamında ihtiyaç duyduğumuz kalıp tasarım, imalat ve ürün baskısı konusundaki taleplerimizi karşılayabilecek uygun firmalarla kısa sürede irtibata geçmemizi sağlayan e-imalat.com'dan son derece memnun kaldık. Bunun için size sonsuz teşekkürler... Kesinlikle, bundan sonra da taleplerimizi e-imalat.com üzerinden yayınlamayı düşünüyoruz.

İster talep eden firmalar olsun isterse talebi karşılayan firmalar olsun, tüm Türkiye'deki firmaların böyle bir hizmete ihtiyacı vardı. İyi ki varsınız, umarım hep olacaksınız...

Başarılarınızın daimi olmasını diliyorum...

Sefa Özkardeş

PeremDesign
Yenişehir İzmir
www.perem.net

Ağustos 2008

Özel bir dişli imalat işimiz için e-imalat.com sayesinde kısa sürede uygun fiyatlı teklif veren bir imalatçı firma bulduk. Çok hızlı bir şekilde sonuç aldığımız bu hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim.

Ahmet Samancıoğlu
Makine Tasarım Öğretmeni

Afyonkarahisar

Temmuz 2008

Muhtelif metal ve plastik parçalarımızın fason imalatı konusundaki talebimiz için kısa sürede 3 firma bizimle irtibata geçti ve yeterli ilgiyi gösterdi; Birinin teklifi uygundu.

Hizmetlerinizden çok memnun kaldık ve sonraki işlerimiz için de e-imalat.com üzerinden tedarikçi firma arayışımıza devam edeceğiz...

Ali Nur Sondal

Ölçsan Makina San. A.Ş.
Yenibosna İstanbul
www.olcsan.com

Temmuz 2008

CNC işleme ve kalıp ile imal edilecek muhtelif parçalarımız için kısa sürede yaklaşık 6-7 firma bizimle irtibata geçti. Fiyat konusunda çok hassas olmamıza rağmen şimdiden uygun teklifler aldığımız söylenebilir.

Yeni tedarikçi firmalarla tanışmamızı sağlayan e-imalat.com hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederiz; Gerçekten takdire değer!.. Sonraki taleplerimizi de e-imalat.com üzerinden yayınlamayı düşünüyoruz...

Fahrettin Örnek
Genel Müdür

AMT Metal Plastik Don. Tic. ve San. A.Ş.
Pendik İstanbul
www.amtmetal.com

Temmuz 2008

CNC freze ve tornada işlenecek parçalarımız için 6 firmadan teklif aldık. Aydın, Manisa, Gebze, Kayseri ve İstanbul'dan çeşitli firmalar teklif gönderdiler; Kayseri'den Servonom firması ile çalışmalara başladık.

Sitenizden ve işleyişinden çok memnun kaldım. Sitenize ilan vermeden önce 2 hafta kadar İMES Sanayii çevresinde dolaşıp teklif almaya çalışmıştım. e-imalat.com sayesinde, İstanbul çevresinden aldığım tekliflerin en uygun olanının yaklaşık yarı tutarına aynı işleri yaptırabileceğim imalatçılara ulaşmış oldum.

Sonraki imalat işlerimizde de e-imalat.com'dan faydalanmayı kesinlikle düşünüyorum; Kapı kapı dolaşarak teklif almaktan çok daha kolay ve Anadolu'daki imalatçılara ulaşmanın en kolay yolu. Şimdiden birçok arkadaşıma verdiğiniz hizmetten bahsettim. Herşey için teşekkürler.

Özgür Özcan
Endüstriyel Ürün Tasarımcısı

Stand-Art
Şişli İstanbul

Nisan 2008

Ana ve yan sanayi firmalarını, günümüzün vazgeçilmez iletişim ortamı internet aracılığı ile buluşturan e-imalat.com sayesinde kaliteli tedarikçi firmalara, her türlü bilgiye ve imalat tekniklerine ulaşabiliyoruz.
Emeğiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızdaki başarıların devamını dileriz...

Hakan Karanık

Elektropan Elektronik Mekanik Tasarım San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adapazarı
www.elektropan.com.tr

Şubat 2008

Alakanıza çok teşekkür ederim; Prototip ve model imalatı konularındaki talebimizle ilgili biri Ankara'dan diğeri İstanbul'dan olmak üzere iki firma aradı, ikisinin teklifi de kayda değer ve ikisini de ziyaret edeceğim.
e-imalat.com talep karşılama hizmetinizden çok memnun kaldım. İleride tekrar ticari taleplerimizi e-imalat.com üzerinden yayınlamayı kesinlikle düşünürüz. Daha iyi hizmet nasıl olur ben bilmiyorum, siz bir harikasınız; Minnettarım.

Alpay İnce
Genel Md.

ARENA
Research & Development
Ship Building & Brokerage
İstanbul
www.arenaturkey.com
www.newfloatingtechnology.com

Ocak 2008

e-imalat.com ile İstanbul Kalıp 2007 Fuarı'ndaki standınızda tanıştık ve yaptırmak istediğimiz plastik enjeksiyon kalıplarıyla ilgili talebimizi Ocak 2008'de size gönderdik. Firmamızla derhal ilgilendiniz ve bir çok kalıpçı firmadan 2 gün içerisinde teklifler aldık. Bu başarılı çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz...

Salih Duyar

Duyar Motor Pompa Ltd. Şti.
İzmir
www.duyarmotor.com

Aralık 2007

Zaten çok ilgiyle takip ettiğimiz e-imlat.com için deneme üyeliğimiz sayesinde şirketimiz iki yeni iş imkanı elde etti. Bu, sektörel tanışma, eşleşme ve karşılaşma için hiç tartışmasız müthiş bir olanak. Hemen tam üyeliğe geçeceğiz.

Ciddiyet ve titizliğiniz için tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Cem Güvendiren

Mekano Teknik San. ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul
www.mekano.com.tr

Aralık 2007

Hem TurkCADCAM.net, hem de e-imalat.com sitelerini kuruldukları günden beri izliyorum. Her iki girişimin de kurulduğu günden bugüne gittikçe gelişerek devam ettiğini memnuniyetle görüyorum. Bence ülke sanayiine büyük bir katkıda bulunuyorsunuz. İhtiyaç sahipleri ile tedarikçileri internet ortamında biraraya getirerek, başka türlü yapılması mümkün olmayan çok değerli bir hizmet sunuyorsunuz.

Geçen sene, 136 MKN kodlu, "Çelik kutu profilleri delme, diş açma ve kesme için özel amaçlı CNC makine tasarım ve imalatı" başlığı ile yayınlanan talebe yanıt verdik ve bu işi aldık. e-imalat.com olmasa, talep sahibi ile başka şekilde karşılaşmamız mümkün olmayacaktı...

Tüm çalışmalarınız için size başarılar diliyor ve tekrar teşekkür ediyorum.

Akgün Fırat

İnova Makina Otomasyon Sistemleri Ltd. Şti.
İstanbul
www.inovamakina.com.tr

Kasım 2007

e-imalat.com'a tedarikçi firma olarak üye olduktan sonra birçok yeni müşteriyle tanışma fırsatı bulduk. Yeni alıcı firmalara ulaşmak açısından, e-imalat.com üyeliğinin sektörel Dergi'lere ilan vermekten çok daha etkili olduğunu gördük.

e-imalat sayesinde farklı sektörlerden firmalar çeşitli imalat taleplerini çoğu zaman bilgisayar başından kalkmadan karşılayabiliyorlar...

Mehmet Mirasyedi

Remi Torna, Makina ve Yedek Parça İmalatı
İstanbul
www.remicnc.com

Eylül 2007

İnternette dolaşırken sitenizi buldum ve inceledikten sonra çok beğendim; İşletmeci firmaları buluşturmak hem büyük sorumluluk ister, bir o kadar da titizlik gerektirir. Siteniz her yönüyle mükemmel ve gayet şeffaf hazırlanmış...

Firmamız talaşlı imalat ve sanayi olarak çalışmaktadır ayrıca her türlü CNC torna işleri de fason olarak işlemekteyiz. Bu nedenle ana sanayi ile bizim gibi yan sanayiyi buluşturmak büyük sorumluluk ister, güven ister; Siz bunu sağlamışsınız, Ticaret Odası'nın yapmadığını siz yapmışsınız...

Mümkün olduğunca küçük işletmelere daha özen gösterin; Memleketimizin yararı için oların ana sanayiye adapte olması gerek, kaliteyi yükseltmesi gerek...

Mehmet Karaca

Kartay Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul
www.kartaymakina.com

Temmuz 2007

Fason imalat ihtiyaçlarımızı karşılamak için, sadece masa başında oturarak, kısa bir talep yazısını ve ilgili teknik resimleri e-posta ile e-imalat.com'a gönderdik; Bu sayede birçok firmadan uygun teklifler aldık...

Günümüz şartlarında ucuz ve kaliteli tedarikçi bulmak gibi çok önemli bir görevde, ücretsiz olarak bize yardımcı olan e-imalat.com'a teşekkür ediyorum.

Özgür Çelebi

BAYKON Endüstriyel Kontrol Sistemleri A.Ş.
İstanbul
www.baykon.com

Temmuz 2007

Yeni ürünlerimize ait plastik enjeksiyon kalıpları için e-imalat.com üzerinden yayınladığımız talebimiz sonucunda kısa sürede Türkiye'deki en iyi firmalara ulaştık. 4 firma ile görüşmeler yaptık ve birisinden uygun bir teklif aldık. 16 adet plastik enjeksiyon kalıbı imalatı için bu firma ile anlaşma yaptık. Kendileri bile (e-imalat.com abonesi olmalarına rağmen) sistemin bu kadar iyi çalışacağına inanmıyormuş fakat iş anlaşma ile neticelenince
e-imalat.com'a artık daha bir güvenle bakmaya başladılar...

Bu sistem çok yararlı; Sonuçta hem biz hem karşı taraf memnun kaldı. Ardından sac kalıplarıyla ilgili bir talep daha yayınladık ve teklif veren firmalarla görüşmelerimiz sürüyor...

İleride de kalıp ve fason imalat taleplerimizi e-imalat.com üzerinden yayınlamaya devam etmeyi düşünüyoruz...

Bize karşı ilginize çok teşekkür eder başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

Ercan Tanrıkulu
Kalıp Üretim ve Ar-Ge Şefi

Bemis Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Bursa
www.bemis.com.tr

Haziran 2007

Plastik enjeksiyon kalıp, CNC Torna ve Freze fason imalat hizmet taleplerimize e-imalat.com sayesinde uygun teklifler alıyoruz. İleride de bu şekilde çalışmaya devam edeceğiz...

Kamer Geyisi

A Kalıp Teknoloji ve San. A.Ş.
Fatinoğlu Holding
İstanbul
www.a-kalip.com

Mart 2007

Ticari Talep karşılama hizmetiniz sayesinde, yabancısı olduğumuz imalat sektöründen ihtiyaçlarımızı kaşılayabilecek birçok firmaya ulaştık ve gelen teklifler arasından en uygununu seçerek çeşitli fason talaşlı imalat işlerimizi başarıyla gerçekleştirdik.

Bundan sonraki farklı imalatlarımızda da Ticari Talep karşılama hizmetinizden kesinlikle faydalanacağız...

Okan Yunusoğlu

GEP Enerji Üretim Teknolojileri
İstanbul
www.gepenergy.com

Şubat 2007

Bir projemizde ihtiyacımız olan özel şekilli sac parçalarımızın fason imalatıyla ilgili olarak geçen sene yayınladığınız ticari talebimizin ardından portalınızın gücü sayesinde kısa sürede parçaları imal edebilecek bir firmaya ulaşarak imalat sürecini başlattık... Projemize yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Not: Buradan çıkan ürün şu an kullanımda ve katkılarından dolayı Fikssan San. Tic. A.Ş. Üretim Sorumlusu Sn. Muhittin Albayrak'a da teşekkür etmek isterim.

Mustafa Sümer
Makine Müh.
Tasarım Mühendisi - İş Geliştirme / Müşteri Çözümleri

Festo San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul
www.festo.com.tr

Şubat 2007

Fabrikamızdaki fason imalat ihtiyaçlarımızla ilgili olarak talebimizi portalınızda yayınlandıktan sonra ilgili firmalarla ilk gün içerisinde 2 telefon görüşmesi yaptık ve aynı hafta içinde 7 firma ile görüşme fırsatımız oldu...

Bu uygulamanın yaygınlaşması hepimizin gelişimine katkıda bulunacaktır, bu yüzden tasarım ve üretim sektöründeki tüm meslektaşlarıma bu uygulamayı kullanmalarını öneriyorum.

Cahit Şenyüz
Satınalma Sorumlusu

Autoliv Cankor Otomotiv Emniyet Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
Kocaeli
www.autoliv.com

Şubat 2007

Sitenizde yayınladığınız ticari talebimiz neticesinde ihtiyacımız olan plastik parçaların enjeksiyon kalıpları konusunda birçok firmadan teklif aldık ve yararlı görüşmelerimiz oldu; Sonunda talebimiz karşılandı.
Teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.

Tahir Akdağ
Planlama Md.

Axem Thermofloor Yerden-Duvardan Isıtma ve Soğutma Sistemleri
Karacalar Ltd. Şti.
Kayseri
www.yerdenisi.com

Şubat 2007

TurkCADCAM ile ilk tanışmam 2001 yılına denk geliyor. Bu süre içersinde bir çok konuda bilgilenme, bilgilendirme ve teknik ve/veya ticari sorunlarımıza doğru çözüm bulmakta TurkCADCAM çok büyük yardımcımız olmuştur.
Bunlardan birkaçı;

  • 2003 yılında büyük bir parçanın CNC dik işleme ile üretilmesi lazımdı. Kaliteli üretim konusunda çok kısa zamanda çözüm ürettik. Bu firmalarla hali hazırda çalışmaktayız.
  • 2005 yılında yardımcı sanayimiz İlker Bakalit'i TurkCADCAM Grubu'na yaptığım çağrılar sayesinde buldum. Halihazırda Bakalit işleri, Fason kaynak ve CNC Bükme işlemlerimizi bu firmaya yaptırıyoruz.
  • 2005 yılında, yıllardır çalıştığımız büyük enjeksiyon parçalarını basan firmamızdan kalite olarak memnun olmadığımız için yine TurkCADCAM üzerinden yaptığımız araştırmada Akcan Plastik ile tanıştık. O günden beri bu firma ile de büyük parça üretilmesinde fason enjeksiyon konusunda çalışıyoruz.
  • 2006 yılında hızlı prototip ihtiyacımızı TurkCADCAM Ticari Talepleri üzerinden sağladık.
  • 2007 yılında dinamik modelleme ve analiz ihtiyacını da yine TurkCADCAM Ticari Talepleri üzerinden sağladık...

Böyle bir oluşum içinde olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. TurkCADCAM Grubu ve Portalı'nın oluşumunda katkısı olan herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim.

İ. Çağrı Özpideciler
Yönetim Kurulu Üyesi / Pazarlama

Çağrı Endüstri A.Ş. - Alhan Konveyör Parçaları
İstanbul
www.alhan-cagri.com

Aralık 2006

Plastik ve metal ürünlerimize ait kalıp ve fason imalat hizmet talebimiz için yaklaşık 6-7 firma bizimle irtibata geçti ve şimdiye kadar da 2 firmadan teklif geldi...

Ticari Talep yayın hizmetinizden memnun kaldık, ilerideki taleplerimizi de bu şekilde yayınlamayı düşünüyoruz.

Ozan Tercan

TGR Yarış Ürünleri Ltd. Şti.
İstanbul
www.tgr.com.tr

         
e-imalat.com > online imalat pazaryeri