Ana sayfa
         
     
 İlanlar >
 İlanlar > İlan yayınla:
Sektördeki hedef kitlenize yönelik,
hızlı, etkili ve hesaplı
her türlü reklam, tanıtım ve duyurularınız için
TurkCADCAM.net ilan servisini tercih edin, kazançlı çıkın...

Sektörden binlerce aktif üyesi bulunan, Türkiye'de CAD/CAM/CAE, CNC, kalıp ve imalat teknolojileri konusunda sektörün en köklü E-Posta Grubuna (TurkCADCAM) ilan vererek, kolay, hızlı, etkili ve hesaplı bir şekilde;

 • Firmanızın sunduğu ürün ve hizmetleri,
 • Yeni ürün haberlerini,
 • Promosyon / kampanya duyurularını,
 • Firmanızın düzenlediği ürün tanıtım ve/veya eğitim seminerlerini,
 • Fuar davetlerini,
 • Firma web sitesindeki yeni güncellemeleri,
 • *Sahibinden ikinci el tezgah, makine, kalıp vs. satış ilanlarını,
 • Adres / telefon değişikliği veya yeni şube açılışlarını

ve bunun gibi her türlü ticari amaçlı reklam, tanıtım ve iş geliştirmeye yönelik duyurularınızı direkt olarak yüzlerce potansiyel müşteriye iletebilirsiniz.

* Sahibinden satılık ilanları: Satılık (ikinci el makine, tezgah...) ilanlarında ilgili resimler ücretsiz olarak ilana ait portalımızdaki sayfada yayınlanır. Yani, bu tür ilanlar, normalde hiç resim içermeyen "text" ilan fiyatıyla yayınlanır. Satılık ilanlarına ait grup üyelerine giden e-posta içeriğinde ise resim bulunmaz, bunun yerine ilan metninden ilgili fotoğrafların bulunduğu ilan web sayfasına bir link verilir.
Örnek: Satılık, 3 boyutlu renkli yazıcı: Z Corp. Spectrum Z510 Full Color System...

 

Daha etkili bir tanıtım için, son ilanlar,
portalımızın ana sayfasında da yayınlanmaktadır.

İlanınız, TurkCADCAM Portalı'nda ve TurkCADCAM E-posta grup arşivlerinde süre limiti olmaksızın yayınlanacaktır.

Gruba ilan nasıl verilir?

 • İlanın içeriği, yayın zamanı, sayısı vs. gibi tüm bilgiler bilgi@TurkCADCAM.net adresine gönderilmelidir. İlan tipine ve gönderim sayısına bağlı olarak gerekli yayın ücretleri aşağıda açıklanmıştır:
Resim ve animasyon içeren (html formatlı) ilanlar

İçerdiği resim ve animasyonlarla ürün ve hizmetlerinizi daha etkili bir şekilde tanıtabileceğiniz html formatlı ilanlarda istenilen renk, font ve karakter büyüklüğüne sahip yazı kullanılabilir.

HTML formatlı ilanlar, sektörden yüzlerce beğeneni bulunan Facebook/TurkCADCAM sayfası üzerinden de yayınlanır ve bu ilanlara, TurkCADCAM Firma Rehberi bünyesindeki yüzlerce firma kaydının altında yer alan Facebook/TurkCADCAM penceresinden erişilebilir.

HTML formatlı e-posta şeklinde tüm grup üyelerine gönderilen bu ilanların bir kopyası portalımızdaki ilan arşivinde de süresiz saklanır;

Portal ziyaretçilerinin yapacağı ilgili aramalarda arşivdeki ilanınız da "arama sonuçları" arasında yer alır; Bu sayede, html ilanınız, yayınından aylar ve yıllar sonra bile ürün ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde tanıtmaya devam eder.

Notlar:

 • İlanın e-posta üzerinden rahat okunabilmesi için tavsiye edilen en fazla html ilan genişliği 600 pikseldir. (Örnek1-600, Örnek2-600)
 • Tüm ilanın e-posta üzerinden tek bakışta rahat okunabilmesi için tavsiye edilen en fazla ilan yüksekliği 600 pikseldir. (Daha yüksek olursa sayfa kaydırmak gerekebilir).
 • İlanın portaldaki (ilan arşivindeki) kopyasının genişliği en fazla 800 piksel olabilir. (Örnek1-800, Örnek2-800)
 • Sorunsuz dağıtım ve görüntüleme için ilanda kullanılan grafiklerin toplamının 300KB'ı geçmemesi tavsiye olunur.
 • İlan sadece bir resimden (jpg veya gif) oluşuyorsa, ilan metni ayrıca ilan sayfası altında küçük ve açık renkli olarak yayınlanabilir. Bu sayede google gibi metin tabanlı arama motorlarıyla ilanın kolaylıkla bulunabilmesi sağlanır. Bu yöntem tercih edildiğinde, ilan grafiğiyle birlikte ilan metni de ayrıca gönderilmelidir.

İlan Ücreti (html):

 • İlan başına 160 TL'dir.
 • Daha etkili bir tanıtım amacıyla, aynı ilanın belli aralıklarla tekrarlanması için peşin ödeme yapıldığında, aşağıdaki tabloda görüldüğü gibi ilan başına ücrette büyük oranda indirim uygulanır:
İlan fiyat tarifesi
İlanın grupta yayın sayısı
Fiyat
1
250
2
380
3
500

Not: html ilan tekrarında, ilk yayınlanmış ilan grup üyelerimize tekrar e-posta ile gönderilir ve facebook sayfamızda tekrar paylaşılılır. İlanın portaldaki yayın tarihi ve sıralaması ise değişmez.

infoTRON
(25-06-2012)

infoTRON'dan, %20 indirimli 3D printer kampanyası!..

BDT Yazılım
(11-06-2012)

1 Solid Edge lisansı alana 1 Solid Edge lisansı bedava!..Sade yazı içeren (text formatlı) ilanlar

Bu formatı tercih ettiğinizde, ilan metni sade yazı (text) formatında olmalıdır; Detaylı bilgi ve resimler için ilandan ilgili bir web adresine link verilebilir.

text ilan mesajı örneği
Üyeler gönderilen bir text ilan e-posta ekran görüntüsü (MS Outlook).
Text formatlı ilanların TurkCADCAM.net portalında yayınlanan versiyonuna ilan veren firmanın logosu da yayınlanır.

text formatlı ilanlar, sektörden yüzlerce beğeneni bulunan Facebook/TurkCADCAM sayfası üzerinden de yayınlanır ve bu ilanlara, TurkCADCAM Firma Rehberi bünyesindeki yüzlerce firma kaydının altında yer alan Facebook/TurkCADCAM penceresinden erişilebilir.

İlan Ücreti (Text):

 • İlan başına 80 TL'dir.
 • Daha etkili bir tanıtım amacıyla, aynı ilanın belli aralıklarla tekrarlanması için peşin ödeme yapıldığında, aşağıdaki tabloda görüldüğü gibi ilan başına ücrette büyük oranda indirim uygulanır:
İlan fiyat tarifesi
İlanın grupta yayın sayısı
Fiyat
1

130

2
190
3

250

Not: Text ilan tekrarında, ilk yayınlanmış ilan grup üyelerimize tekrar e-posta ile gönderilir. İlanın portaldaki yayın tarihi/sıralaması değişmez ve facebook sayfamızda tekrar paylaşılmaz.

infoTRON A.Ş.
(20-06-2011)

infoTRON Ürün Geliştirme Semineri: "Autodesk Alias Yazılımı ile Endüstriyel Tasarım’dan Mühendisliğe”, 23 Haziran Perşembe, Gebze

Denko Dizayn
(26-04-2011)
Cimco Software, dünyanın en popüler CNC editör ve DNC yazılımlarını sunuyor...

 


* Not: Aşağıdaki şartları sağlayan mesajlar, TurkCADCAM Grubu'na ücretsiz olarak gönderilebilir:

 • Adres / telefon değişikliği veya yeni şube açılış haberleri (firma başına yılda 1 defa olmak üzere)
 • Sadece belli bir ürün ve/veya firmanın tanıtımını yapmaya hizmet etmediği sürece; üniversite, vakıf, dernek ve benzeri eğitim kurumlarının düzenlediği bedelsiz eğitim ve seminer duyuruları (Mesajı gönderenin reklamı yapılan firma veya ürün yetkilisinden ziyade, ilgili üniv. veya eğitim kurumunu temsil eden bir üyemiz olması gerekmektedir).
 • Yeni çıkan kitap ve yayın hayatına başlayan Dergi'lere ait duyurular (bir defaya mahsus olmak kaydıyla).
         
     
TurkCADCAM.net > Türkiye'nin yeni ürün tasarım, geliştirme, CAD/CAM/CAE, CNC, kalıp ve imalat teknolojileri portalı
***** Sektörün profesyonel bilgi ve işbirliği platformu *****
© 2002-2020  Sinerji Yayıncılık, Tanıtım ve Danışmanlık Hizmetleri
Bu portaldaki içerik, ancak kaynak belirtilmesi ve izin alınması şartıyla yayınlanabilir.